AKRİLİK TEZGAH  
AVANTAJLARI

GENİŞ RENK VE DESEN YELPAZESİ

Akrilik Tezgahlar ile düz renkler, dalga ve damarlı desenler ile birlikte büyük ve küçük  parçacık etkisi dahil olmak üzere 120'den fazla benzersiz renk ve desen seçeneği sunuyoruz. 

Herhangi bir renk ve desen ile hayal ettiğiniz alanı tasarlayın.

KOLAY BAKIM / ONARIM

Diğer yüzey kaplama malzemelerinin aksine, akrilik tezgahlar tüm malzeme boyunca gözeneksiz ve katıdır. 

Neredeyse hiç bakım gerektirmez ve onarılabilir.  Nemli bir bezle periyodik bakımda, yıllarca orijinal güzelliğini korur. Aynı zamanda orijinal koşullarına göre onarılabilir ve geri yüklenebilir.

DAYANIKLILIK - LEKE DİRENCİ RAPORU

Lekelere ve kimyasallara karşı üstün direnç sağlayan dolgu maddesi olarak yüksek düzeyde alümina trihidrat içeriğine sahip akrilik bir katı yüzeydir. 

Ancak, sert kimyasallara maruz kalmaktan kaçınılmalıdır.  Yüzey kirlenmesi durumunda, etkilenen bölgeyi evdeki kirli temizleyici ve su ile hızlıca yıkayın. 

TERMAL KARARLILIK

Akrilik yüzeyli malzemeye doğrudan ve dolaylı ısı kaynaklarından ısı uygulandığında renk ve şekil değişikliklerine direnir. 

 
• Isı Direnci 
• Sıcak Su Direnci 
• Hava Koşullarına Dayanıklılık 
• UV Stabilitesi 

SINIRSIZ ESNEKLİK

Akrilik Yüzey,% 100 akrilik reçineler ve doğal malzemelerden oluşan eşsiz bir karışımdan üretilmiştir, bu nedenle , sınırsız tasarımlar şeklinde kesilebilir, şekillendirilebilir ve şekillenebilir. 

Tasarımınızın sadece hayal gücünüzle sınırlı olması gerekiyor.

İMAL ETMEK KOLAY

Akrilik malzemeler gözeneksiz özellikleri sayesinde, özel aletlerle, göze çarpmayan dikişler sayesinde ek yeri göstermezler.  

Akrilik malzeme ile entegre edilmiş lavabolar onu güzellik, tasarım ve pratikliğin mükemmel bir birleşimi haline getiriyor.

BAKTERİ DAYANIKLI

Akrilik yüzey , mutfak  tezgahları  için mükemmel olan hijyenik bir malzemedir. Gözeneksiz özelliği sayesinde bakteri dayanıklıdır, temizlemesi kolaydır ve daha hijyenik olmasını sağlar.

 

SERTİFİKALI KALİTE

NSF International, ISO 14001, ISO 9001, SCS, Greenguard sertifikalarına sahiptir.