Akrilik Tezgah Özellikleri

IŞIK GEÇİRGEN

Yarı saydam özelliği sayesinde ışık geçirgenliği vardır. Açık renklerde dikkat çekici bir şıklık yaratan bu özellik lamba tasarımlarında dahi kullanılmaya başlanmıştır. Farklı renk gruplarına da uygulanabilen saydamlıkla mekanlarda daha kaliteli görünümler oluşturur.

Özel ışıklandırmalı mobilya ve aksesuarlarıyla mekanların ve evlerin aranılan yüzü olmaya aday olana AKRİLİK yüzeyler, bambaşka bir vizyon sunuyor. Solid yüzeyler, nefes kesen aydınlatma tasarımları geliştirmek için çeşitli seçenekler sunuyor.

Tüm aydınlatma tasarımları için illumination yarı ışık geçirgen renk serisi ile başlayan birçok seçenek bulunuyor. Işıklandırıldığında yaydığı huzmeler ile manevi bir nitelik kazanan tasarımlarda ürüne göre farklı genişlik ve çeşitli kalınlıkta ebatlar bulunuyor.

Aydınlatma tasarımında AKRİLİK solid yüzeyler, hayal edilen ışıklandırma ve görüntüyü hayata geçirmeyi mümkün kılıyor. Yaratılan tasarımlar, ışığın etkileşimini keşfetmek, yeni yılda evine ve mekanına farklı bir ambiyans katmak isteyenler için bambaşka dünyaların kapılarını aralıyor.

DAYANIKLI 

İç ve dış tüm alanlarda kullanılabilen Akrilik , ortama kişilik kazandıran yapısı ile uzun ömürlü, dayanıklı ve şık, hijyenik kullanımlar sağlıyor. Akrilik malzemeden üretilen tezgahlar, kaplamalar, ofis bankoları, alışveriş merkezi rafları vb. kullanıldığı alanlara kalite katarken diğer sağladığı avantajları ise şöyle listeleyebiliriz ;
 
Tamamen masif malzeme olması nedeniyle hijyenik bir üretime sahiptir. Bakteri ve mantar üremesini %100 önleyen Akrilik , ortama sağlıklı bir hava katar. Uluslararası laboratuvarlarca hijyenik olduğu onaylanan Akrilik , anti-bakteriyel özellikleriyle sizi korur.

 

Belirsiz Ek Yerleri

Ek yerleri belli olmayan Akrilik yüzeyler sınırsız tasarım seçeneği sunar. Parça parça üretilen bankolar ve tezgahlar montajda kusursuzca birleştirilir ve ek yeri göstermezler. Bu durum da mekanda gözü yoracak ve memnuniyetsizlik yaratacak ayrıntıları ortadan kaldırmış oluyor.

Masifin Kalitesi

Akrilik gaz emisyonu yapmayan, kimyasal atık içermeyen bir malzemedir. Yakıldığı zaman karbon oksitlerini serbest bırakır ve havaya yayılan dumanın rengi çok açıktır asla alev tutuşması yapmaz yangın devam edemez. 

Zararlı gazlar içermeyen Akrilik, halka açık alanlarda, mağazalarda ve hastanelerde güvenle kullanılabilir.

Onarım Kolaylığı

Hatalı kullanımlarda oluşacak hasarlar kolayca giderilebilir. Malzemeyi tamamen değiştirmeye gerek kalmadan deterjan ve süngerlerle zarar verilmeden temizliği yapılabilir. Aynı zamanda sökümüne gerek kalmadan yerinde onarılabilir.

Güvenli

Kırılma ve dağılma ihtimalleri olmadığı için yaşam alanlarında güvenle kullanılır. Taşıması ve montajı kolaydır.

Bakım

​İlk günkü görünümlerine kavuşma özelliği olan Akrilik yüzeyler hasar durumlarında yerinde onarılabilirler. Yanıklarda ve lekelerde temizleyiciler yardımıyla sorunlar ortadan kaldırıldığı için tamire ihtiyaç duymaz.

Akriliğin temizlenmesi çok kolaydır. Akrilik yeni ve hijyenik görüntüsünü korumak için, dökülen yağ ve lekelerin, ıslak bir bez kullanılarak sabunlu su, amonyak bazlı temizleyiciler veya krem deterjan ile silinmesi ve kuru bir bezle kurulanması yeterli olacaktır. Bakımı bu kadar kolaydır.​​​

 

 

 

 

Renkli

 

Sınırsız renk paleti sunan Akrilik, farklı seçenekleri ile istenilen alana adapte edilebilir. Mutfak ve banyolarınızın, iş yerlerinizin ve işletmelerinizin rengine göre tezgah seçiminizi yapabilirsiniz. Uyum sağlaması ve şıklığı ile istediğiniz rengi rahatça kullanırsınız.

​​Çevre Dostu

Üretim sürecinin tamamında doğa dostu çalışmalar yürütülür. Uluslararası çevre standartlarında üretilen Akrilik tezgahlar, montajda da doğal dolgu macunu ile monte edilirler.

Mekanlara dekoratif çözümler sunan Akrilik, aynı zamanda sağlığınızı ve güvenliğinizi de korur. Bu nedenle mekanlarınızda tercih etmenizde yarar var.

ADRES

54 Sok No:4 Sasalı / ÇİĞLİ - İZMİR

İLETİŞİM

Tel     :    0 232 386 43 90 

Gsm   :    0 232 386 43 90 

Email:  info@teknoserstone.com

BİZİ TAKİP EDİN

  • Facebook
  • Instagram